LPC Element Rombo lasitettu porcelanato mosaiikki 6,97X12,7 punainen mix laineileva kiiltävä lasikuituverkolla 25X25
LPC Element Rombo lasitettu porcelanato mosaiikki 6,97X12,7 punainen mix laineileva kiiltävä lasikuituverkolla 25X25


-20%



LPC Element -sarjaan kuuluva timantin muotoinen lasitettu kokoluokan 7x13 (6,97x12,7) porcelanato-mosaiikki. Mosaiikki on kiiltäväpintainen, väriltään keskitummanpunainen, jolla on laineileva vivahteikas pinta. Tuote soveltuu seinälaataksi ja lattialaataksi sisätiloissa. Yksittäiset laatat on yhdistetty toisiinsa 25X25 cm lasikuituverkolla asennustyön helpottamiseksi.
309,13 € / m² (sis. alv %)
386,41 € / m² (sis. alv %)
386,41 € / m² (sis. alv %)
Kesäkampanja Tarjous on voimassa 03.08.2025 asti.
Värivaihtoehdot
Tuotteen saatavuus:
Tehdastilaustuote
Toimitettavissa | Toimitusaika |
tehtaalla 10 m2 | tehtaalta arviolta 3-4 viikkoa |
suuremmat määrät | tehtaalta arviolta 6-8 viikkoa |
Saldotiedot päivitetty: 9.7.2025 04:08
Syötä postinumero nähdäksesi arvioidut toimituskulut
Perustiedot
Nimi | LPC Element Rombo lasitettu porcelanato mosaiikki 6,97X12,7 punainen mix laineileva kiiltävä lasikuituverkolla 25X25 |
Nimiketunnus | 19110143 |
Saatavuus | Tehdastilaustuote |
Sarja | LPC Element |
Tuotemerkki | |
Väri | Punainen |
Värin lisätiedot | punainen mix |
Tummuusaste | Keskitumma |
Kiiltoaste | Kiiltävä |
Takuuaika | 5 vuotta |
Tutustu sarjaan LPC Element
Hienostuneissa Element-laatoissa on kaunis, kiiltävä ja hieman aaltoileva pinta, joka tuo laatoitukseen elävyyttä. Sarjaan kuuluu sekä hempeitä pastellivärejä että trendikkäitä murrettuja sävyjä, jotka on suunniteltu keskenään yhdisteltäviksi. Element-laattoja on saatavilla myös timantinmuotoisena, mikä mahdollistaa erilaiset leikittelevät, vaikkapa kolmiulotteista kuutiota tai tähteä muistuttavat ladonnat. Laattojen muotoa voi korostaa entisestään saumaamalla ne vastavärillä. Element-laatat sopivat esimerkiksi keittiön välitilaan, pikkuvessaan tai tehosteeksi kylpyhuoneeseen sekä vaikkapa kahviloihin, cocktailbaareihin ja pieniin vaateliikkeisiin.
Tyylisuuntaus
Romanttinen
Projektikohde
Hotellit, Kuluttajakohteet
Tilat
Kylpyhuone, WC, Keittiö
