Laattapiste Oy

Pääkonttori ja keskusvarasto
Mestarintie 5, 01730 Vantaa
p. 09 878 031
info@laattapiste.fi

Myymälät
Katso lähin myymälä

Reklamaatiot
Asiat eivät ikävä kyllä aina suju suunnitellusti, mutta selvitetään tilanne yhdessä! Käsittely hoituu nopeammin, kun liität viestiisi mahdollisimman tarkan kuvauksen ongelmasta valokuvineen. Täytä lomake tästä

Palautukset
Valitettavasti emme voi ottaa vastaan tuotepalautuksia kuin erikoistapauksissa. Tarkempaa tietoa palautuksista voit lukea palautusohjeesta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä: palautukset@laattapiste.fi 

Tilin avaus ja tilausvaltuus
Tilinavauslomake yrityksille (sähköinen allekirjoitus)
Tilausvaltuutuslomake yrityksille (sähköinen allekirjoitus) 

Tilinavauslomake yrityksille (tulostettava)
Tilausvaltuutuslomake yrityksille (tulostettava) 
Allekirjoitetut lomakkeet lähetetään osoitteeseen talous@laattapiste.fi

Sähköinen laskutus
Y-tunnus: 1985252-9
Verkkolaskuosoite: OVT 00371985252900001
OVT-tunnus: OVT 003719852529
Operaattori/välittäjän tunnus:
Basware Oyj / BAWCFI22

Otamme vastaan ainoastaan sähköisiä laskuja. Tutustu tarkemmin laskutusohjeeseen.

Yritysasiakaspalvelu

Tilaukset ja asiakaspalvelu
Avoinna ma–pe 7–17
p. 09 878 0331
tilaukset@laattapiste.fi

Tekninen tuki
p. 09 8780 3200

Yritysmyynnin yhteystiedot
Katso yhteyshenkilöt

Projektimyynti pääkaupunkiseutu
p. 09 878 0361
projektimyynti@laattapiste.fi

Projektimyynti Hämeenlinna
p. 040 9226310
jukka-pekka.malkamaki@laattapiste.fi

Projektimyynti Joensuu
p. 044 729 0238
sari.tykkylainen@laattapiste.fi

Projektimyynti Jyväskylä
p. 040 922 3356
p. 020 743 3830
jyvaskyla@laattapiste.fi

Projektimyynti Kouvola
p. 040 922 0311
paivi.sipila@laattapiste.fi

Projektimyynti Kuopio
p. 020 788 0790
kuopio@laattapiste.fi

Projektimyynti Lahti
p. 040 922 6310
p. 03 875 950
jukka-pekka.malkamaki@laattapiste.fi

Projektimyynti Lappeenranta
p. 040 922 0311
paivi.sipila@laattapiste.fi

Projektimyynti Mikkeli ja Savonlinna
p. 045 7881 4736
mervi.stolt@laattapiste.fi

Projektimyynti Oulu
p. 020 788 0785
oulu@laattapiste.fi

Projektimyynti Rovaniemi
p. 020 788 0785
kati.pesonen-loikainen@laattapiste.fi

Projektimyynti Tampere
p. 03 3142 3320 
tampere@laattapiste.fi

Projektimyynti Turku
p. 020 728 8303
rainer.muhonen@laattapiste.fi

Projektimyynti Vaasa
p. 040 922 9913
p. 020 788 0740
vaasa@laattapiste.fi

Varaa aika Etsi myymälä