Haku

Yhteystiedot

Tavoitat meidät helposti

Laattapiste Oy

Pääkonttori ja keskusvarasto
Mestarintie 5, 01730 Vantaa
p. 09 878 031
info@laattapiste.fi

Myymälät
Katso lähin myymälä

Reklamaatiot
Asiat eivät ikävä kyllä aina suju suunnitellusti, mutta selvitetään tilanne yhdessä! Käsittely hoituu nopeammin, kun liität viestiisi mahdollisimman tarkan kuvauksen ongelmasta valokuvineen. Yhteydenotot: 
reklamaatiot@laattapiste.fi

Palautukset
Valitettavasti emme voi ottaa vastaan tuotepalautuksia kuin erikoistapauksissa. Tarkempaa tietoa palautuksista voit lukea palautusohjeesta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä: palautukset@laattapiste.fi 

Tilin avaus ja tilausvaltuus
Tilinavauslomake yrityksille 
Tilausvaltuutuslomake yrityksille
Allekirjoitetut lomakkeet lähetetään osoitteeseen talous@laattapiste.fi

Sähköinen laskutus
Y-tunnus: 1985252-9
Verkkolaskuosoite: OVT 00371985252900001
OVT-tunnus: OVT 003719852529
Operaattori/välittäjän tunnus:
Basware Oyj / BAWCFI22

Otamme vastaan ainoastaan sähköisiä laskuja. Tutustu tarkemmin laskutusohjeeseen.

Yritysasiakaspalvelu

Tilaukset ja tilausten hallinta
Avoinna ma–pe 7–17
p. 09 878 0331
tilaukset@laattapiste.fi

Tekninen tuki
p. 09 8780 3200

Yritysmyynnin yhteystiedot
Katso yhteyshenkilöt

Projektimyynti pääkaupunkiseutu
p. 09 878 0361
projektimyynti@laattapiste.fi

Projektimyynti Hämeenlinna
p. 040 922 3374
p. 020 741 4770
hameenlinna@laattapiste.fi

Projektimyynti Joensuu
p. 020 788 0880
joensuu@laattapiste.fi

Projektimyynti Jyväskylä
p. 040 922 3356
p. 020 743 3830
jyvaskyla@laattapiste.fi

Projektimyynti Kouvola
p. 040 922 0311
p. 020 788 0760
kouvola@laattapiste.fi

Projektimyynti Kuopio
p. 020 788 0790
kuopio@laattapiste.fi

Projektimyynti Lahti
p. 040 922 6310
p. 03 875 950
lahti@laattapiste.fi

Projektimyynti Lappeenranta
p. 040 922 0311
p. 020 788 0720
lappeenranta@laattapiste.fi

Projektimyynti Oulu
p. 020 788 0785
oulu@laattapiste.fi

Projektimyynti Rovaniemi
p. 040 588 1472
p. 016 310 403
rovaniemi@laattapiste.fi

Projektimyynti Tampere
p. 03 3142 3320 
tampere@laattapiste.fi

Projektimyynti Turku
p. 040 580 2345
rainer.muhonen@laattapiste.fi

Projektimyynti Vaasa
p. 040 922 9913
p. 020 788 0740
vaasa@laattapiste.fi