PUK Paris Twist lasitettu porcelanato mosaiikki 05 Anthracite tasapintainen matta leikattu lasikuituverkolla 30X60
PUK Paris Twist lasitettu porcelanato mosaiikki 05 Anthracite tasapintainen matta leikattu lasikuituverkolla 30X60


-20%
Uutta



Pukkila Paris -sarjaan kuuluva suorakaiteen muotoinen lasitettu leikattu porcelanato-mosaiikki. Mosaiikki on mattapintainen, väriltään tummanharmaa, jolla on tasapintainen betoni-kuosinen pinta. Tuote soveltuu seinälaataksi ja lattialaataksi sisätiloissa. Yksittäiset laatat on yhdistetty toisiinsa 30X60 cm lasikuituverkolla asennustyön helpottamiseksi.
220,52 € / m² (sis. alv %)
275,65 € / m² (sis. alv %)
275,65 € / m² (sis. alv %)
Kesäkampanja Tarjous on voimassa 03.08.2025 asti.
Värivaihtoehdot
Tuotteen saatavuus:
Tehdastilaustuote
Toimitettavissa | Toimitusaika |
tavanomaiset määrät | tehtaalta arviolta 6-8 viikkoa |
Saldotiedot päivitetty: 4.7.2025 15:54
Syötä postinumero nähdäksesi arvioidut toimituskulut
Perustiedot
Nimi | PUK Paris Twist lasitettu porcelanato mosaiikki 05 Anthracite tasapintainen matta leikattu lasikuituverkolla 30X60 |
Nimiketunnus | 4000027812 |
Saatavuus | Tehdastilaustuote |
Sarja | Pukkila Paris |
Tuotemerkki | |
Uutuudet | Uutuudet 2025 kevät |
Väri | Harmaa |
Värin lisätiedot | 05 Anthracite |
Tummuusaste | Tumma |
Kiiltoaste | Matta |
Takuuaika | 5 vuotta |
Tutustu sarjaan Pukkila Paris
Pukkila Paris-sarja luo hienostuneen ja ajattoman tyylikkyyden tilaan. Sarja on inspiroitunut urbaanista elämäntyylistä ja modernista estetiikasta luoden tunnelmallisia ja vaikuttavia pintoja. Mielenkiintoiset graafiset kuviot tuovat tilaan mielenkiintoista energisyyttä. Paris-sarjat värit on tehty yhdisteltäväksi keskenään. Tämä laattasarja sopii käytettäväksi sekä kodin tiloissa että julkitilarakentamisen kohteissa.
Tyylisuuntaus
Moderni
Projektikohde
Liike- ja toimistorakentaminen, Hotellit, Kuluttajakohteet
Tilat
Kylpyhuone, WC, Aulatilat, Vastaanotto- ja odotustilat, Liiketilat
